single

Wykorzystanie farby tablicowej we wnętrzach

Zastanawialiście się kiedyś, czy można rysować i pisać po ścianach, bez konieczności późniejszego przemalowywania? Dzięki farbie tablicowej firmy Dulux, dzieci w końcu będą mogły wyrażać własną ekspresję bez żadnych konsekwencji. To nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się nie tylko dla najmłodszych, ale także jako pomoc w Twoim domowym biurze lub jako tablica do zapisywania informacji np. w kuchni.

Farba tablicowa poza ścianą, idealnie nadaje się do malowania różnych powierzchni drewnianych, kartonowych czy sklejkach. Przy zastosowaniu tego produktu, w zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia, a jego uniwersalny charakter sprawdzi się w wielu rozwiązaniach.

W pokoju dla dziecka

Farba tablicowa przynosi skojarzenia związane ze szkołą i tablicą szkolną. Taką samą powierzchnię uzyskujemy w warunkach domowych dzięki farbie tablicowej. W ten sposób spełnimy marzenia dzieci o malowaniu po ścianach, jednocześnie dostając gwarancję 100% zmywalności powierzchni pokrytej farbą Dulux. Dodatkową korzyścią jest niewątpliwie wykorzystanie ściany pokrytej farbą tablicową w celach edukacyjnych. Na pewno ułatwi niejednemu rodzicowi przekazywanie wiedzy oraz dostarczy pola do wielu gier i zabaw. Dla urozmaicenia wnętrza pokoju dziecka, dobrze sprawdzą się różnego rodzaju szablony, które stworzą unikalne kształty na ścianach. Dodatkowym zastosowaniem jest możliwość pomalowania frontów drzwiczek meblowych i blatów. 

Tablica w kuchni

Farba tablicowa jest nowocześniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem od tradycyjnych karteczek na lodówce, czy tablicy korkowej. Szybkie zapisanie przepisu i czytelność ułatwi pracę każdemu kucharzowi. Dla lubiących zorganizowany tryb życia będzie idealna do zapisywania planu dnia oraz przekazywaniu informacji innym domownikom. Poza funkcją praktyczną, pełni także ogromną rolę estetyczną jako nowoczesny akcent  kuchni. 

Popularna farba tablicowa

Kreatywny pokój dzienny

Dla osób z artystyczną duszą, które uwielbiają często kreować swoje otoczenie, farba tablicowa stanie się narzędziem do wyrażania swoich emocji. Pomalowane całe pomieszczenie bardzo dobrze komponuje się z jasnymi dodatkami, a dzięki własnemu wyrazowi, wnętrze każdego dnia będzie wyglądało inaczej w zależności od nastroju, jaki chcemy aktualnie stworzyć. Na mniejszej powierzchni dobrze będą wyglądały zdjęcia, grafiki i rysunki. 

Tablica w domowym biurze

Pragmatyczna strona farby tablicowej sprawdzi się w funkcjonalnym domowym biurze. Tego rodzaju powierzchnię można wykorzystać na wiele sposobów m.in. jako notatnik, planer lub tablica informacyjna. Wielkość liter oraz wysokość tablicy na pewno ułatwi odczytywanie i usprawni codzienną organizację pracy. 

Farba tablicowa o czarnym matowym wykończeniu, poza nieograniczonym wykorzystaniem w nowoczesnej stylizacji wnętrz, sprawdzi się także przy malowaniu doniczek, skrzynek i innych elementów dekoracyjnych.